Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Obklady a dlažbyDlažbyDlažba do garáže

Levná dlažba do garáže

Potřebujete poradit?

Levná keramická dlažba do garáže

Hledáte kvalitní a levně řešení pro Vaši garáž. Nabízíme slinutou keramickou dlažbu do garáže. Vybrali jsme z naší nabídky nejodolnější slinuté keramické produkty bez glazovaného povrchu. Tělo dlaždice je v celém svém objemu ze stejnorodého keramického materiálu a dosahuje nejvyšší možné odolnosti povrchu na opotřebení. Produkty jsou charakteristické nejnižší nasákavostí pod 0,5 %. Dlažby jsou mrazuvzdorné a určené i k venkovnímu použití. Produkty vynikají i vysokým stupňem protiskluznosti, což je v případě garáží vítaná vlastnost. Nabízíme levné dlažby s formátem 30x30 cm i luxusní dlaždice velkoformátové 60x60, 90x45 cm. V případě dotazů nás kontaktujte. Dlaždice vystavujeme v prodejně v Rychnově nad Kněžnou.

Dlažba do garáže

Cena od 39
do 1 138
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch
Protiksluznost

Stránka 1 z 15

Cena

Od 39
do 1 138
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50

Sleva

Sleva od 0 %
do 50 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Povrch
Protiksluznost

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938