Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Obklady a dlažbyObkladyRetro obklady

Retro obklady

Potřebujete poradit?

Vítejte v 60. a 70. letech minulého století. Vybíráme pro vás historickou dlažbu. Nabízíme unikátní výběr retro obkladů a dlažby. Obklady jsou charakteristické pestrým zdobením, geometrickými tvary, znovu objevením starých materiálů. Koupelnu, obývací pokoj, chodbu nyní sladíte v oblíbeném minimalistickém stylu. Nebo pokud retro obklady umístíte na větší povrchy, dodáte svému bydlení neopakovatelný efekt keramické tapety inspirované stylem 60. a 70. let minulého století. Dokonalé využití keramiky vidíme pro venkovská sídla, restaurace, obchody, hotely v rustikálním venkovském stylu.

Retro obklady

Cena od 39
do 1 142
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch
Protiksluznost

Stránka 1 z 7

Cena

Od 39
do 1 142
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50
50-60
60-70

Sleva

Sleva od 0 %
do 70 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Povrch
Protiksluznost

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938