UpozorněníTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Zavřít

Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Prodejna

Prodejna keramických obkladů a dlažby v Rychnově nad Kněžnou

Koupelnové studio GRES v Rychnově nad Kněžnou nabízí kompletní řešení. Vystavujeme keramické obklady a dlažby do koupelny, nábytek do koupelny, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany a vaničky, sanitární keramiku, doplňky do koupelny.

V prodejně Vás přivítátým odborných prodejců, kteří Vám pomohou zorientovat se v široké nabídce výrobců keramických obkladů a dlažby. Vybereme pro Vaši koupelnu designový funkční nábytek, sanitu, vodovodní baterie a doplňky do koupelny od pečlivě vybraných světových výrobců. Hledáme vždyoptimální řešení Vaší nové koupelny, kuchyně, chodby dle posledních trendů moderní bytové keramiky. Cílem firmy je poskytnout kompletní služby na profesionální úrovni od výběru zboží, grafického zpracování, dopravy až po realizaci kompletní koupelny.

Prodejna koupelny GRES Rychnov nad Kněžnou

Zákazníci nás oceňují. Navrhujeme koupelny již 23 let.

Služby koupelnového studia:


 
 
Sjednat schůzku v prodejně

Otevírací doba

Po-Pá 7:00-17:00

So 8:00-11:00

Prodejna

Kontaktujte Vašeho prodejce na prodejně.

tel. +420 494 377 937

prodej@gres.cz

Odeslat poptávku

 

Oblíbené značky v prodejně



Kde nás najdete?

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 937

Položky označené * je nutné vyplnit.