Nacházíte se zde:Úvodní stránka > 3D návrhy

Grafický návrh koupelny ZDARMA

Grafický návrh koupelny zdarma - imitace mramoru

Grafický návrh u nás můžete mít zdarma

 

Pro koho je akce určena?

Přemýšlíte o nové koupelně? Hledáte stále inspiraci, ale nákup zboží prozatím z určitých důvodů odkládáte?

Nevadí. Buďte připraveni!

Navrhneme Vaši novou koupelnu v moderním stylu.

Grafický návrh koupelny zdarma - imitace kamene

Podmínky akce:

 

  • Akce grafický návrh zdarma platí od 1. 2. 2024 do odvolání. Návrh koupelny vám připravíme v prodejně v Rychnově nad Kněžnou.
  • Platí pro zákazníky našeho koupelnového studia. Služba grafický návrh koupelny zdarma se nevztahuje na zákazníky velkoobchodních partnerů.
  • Získáte jeden návrh koupelny. Návrh obsahuje jeden zakreslený prostor koupelny.
  • V rámci návrhu jsou možné 2 úpravy finálního rozmístění obkladů zdarma. Pokud vyberete jiné obklady, další změny pokládky pro Vás upravíme dle ceníku.
  • V rámci návrhu obdržíte grafický náhled své koupelny ve fotografické kvalitě. Vaši vysněnou koupelnu uvidíte v 3D prostoru. Přiložíme okótovaný prostor koupelny.
  • Návrh vám připravíme do 5 pracovních dnů. Nebo v dohodnutém termínu. Nicméně pro velký zájem o tuto akci se může termín předání návrhu prodloužit o několik dnů. Předem Vám děkujeme za pochopení.
Grafický návrh koupelny zdarma - imitace dřeva

Často kladené dotazy:

 

1. Pro koho je akce určena?

Akce je určena všem zákazníkům našeho koupelnového studia, kteří plánují v budoucnu realizovat koupelnu, ale z určitých důvodů prozatím nákup obkladů a dlažby odkládají. Grafický návrh slouží především pro inspiraci a pro zamyšlení nad možnými způsoby řešení koupelny. Služba grafického návrhu koupelny zdarma se nevztahuje na zákazníky velkoobchodních partnerů.

2. Před objednáním návrhu je třeba uhradit zálohu?

Ano. Vratná záloha na grafický návrh se platí předem ve výši 1500 Kč. Při následné platbě za odebrané zboží nad 20.000 Kč vč. DPH vám bude záloha odečtena ve výsledném vyúčtování. Grafický návrh je tak zdarma.

3. Co v rámci akce - grafický návrh koupelny zdarma - služba neobsahuje?

Služba nezahrnuje spárořez jednotlivých stěn, technické výkresy zařizovacích předmětů, položkový rozpis použitého materiálu.  Návrh zdarma je určen pro celou realizaci koupelny tzn. včetně nábytku, vany, sprchového koutu, vodovodních baterií atd. Zboží, které již máte zakoupeno, nebo které nemáme v nabídce, neumístíme do návrhu koupelny zdarma.

4. Jak je to s návrhem samostatného WC?

Návrh samostatného WC účtujeme 350 Kč.

5. Nemůžeme se rozhodnout, zda do koupelny umístíme béžové obklady nebo šedé obklady. Kolik návrhů pokládky nám připravíte?

V rámci služby vám připravíme zdarma právě jednu variantu. Doporučujeme vybrat obklady ve vzorkové prodejně. Každou další variantu pokládky z jiného materiálu vám připravíme za 500 Kč.

6. Jaký je další krok pro získání návrhu koupelny zdarma?

Sjednejte si termín schůzky v prodejně v Rychnově nad Kněžnou a společně navrhneme Vaši novou koupelnu. Telefon: 494 377 938. Email: info@gres.cz.

7. Grafický návrh koupelny nám připravíte během jediné schůzky v prodejně?

Grafické návrhy připravujeme přímo v prodejně na základě předem domluvené schůzky. Po celou dobu zakázky se vám věnuje prodejce koupelnového studia s detailní znalostí vaší koupelny. Termín předání návrhu bude dohodnut během schůzky. Všechny následné změny v návrhu je možné řešit telefonicky nebo zasláním na e-mailovou adresu.

Sjednat schůzku v prodejně
Grafický návrh koupelny - leštěná dlažba Arkesia

 

Fotogalerie návrhů koupelen

 

 

Plánujete realizaci nebo rekonstrukci koupelny? Připravíme vám 3D grafický návrh koupelny zdarma.

Grafický návrh Vám umožní nahlédnout do koupelny ještě před nákupem obkladů a dlažby. Výhodou návrhu je možnost zhodnotit vzhled koupelny ve fotografické kvalitě a provést případné úpravy v prostoru ještě před samotným zahájením stavebních prací a nákupem obkladů a dlažeb.
 

Proč 3D grafický návrh koupelny?

 

 

 

 

 

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938