Nacházíte se zde:Úvodní stránka > KlinkerFasádní obkladyObklady imitace kamene

Obklady imitace kamene

Potřebujete poradit?

Keramické obklady imitace kamene

Objevte široké využití keramických obkladů imitující kámen

Keramické obklady zařazené v této kategorii využijete jako:
  • Obklady do koupelny imitující kámen. Nabízíme pálené keramické obklady vhodné do koupelny ošetřené glazurou.
  • Keramické lisované obklady na fasádu domu. Využití jako mrazuvzdorný fasádní obklad.
  • Moderní řešení obkladu imitující kámen za kuchyňskou linku.
  • Universální řešení obložení stěny v interiéru. Nabízíme žáruvzdorný obklad na krb nebo za krbová kamna.

Keramické mrazuvzdorné obklady jsou universální obkladový materiál. Využití objevíte především na venkovní fasády, vstupní vchody domů, jako obklad na stěny venkovní kuchyně, pergoly, zahradního domku nebo jako dominantní prvek pro obložení vašeho plotu nebo samotné garáže. Obklady jsou lisované, velmi lehké a nezatíží vaši fasádu. Tloušťka obkladu se pohybuje do 1 cm. Se snadnou montáží si poradí každý obkladač, který pracuje s keramickými obklady běžně v koupelně.

Nabízíme keramické obklady imitace kamene do interiéru. Obklad v interiéru využijete na obložení stěny v obývacím pokoji nebo jako obklad na krb. Keramické obklady jsou žáruvzdorné, mrazuvzdorné, odolné na vlhkost a proti chemickému působení běžných úklidových přípravků. Díky výborným vlastnostem keramického glazovaného povrchu a velmi snadné údržbě se využití obkladů rozšiřuje jako obklad do kuchyně. Materiál využijete při moderním řešení obkladu za kuchyňskou linku.

Cena od 265
do 509
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch
Protiksluznost

Stránka 1 z 3

Cena

Od 265
do 509
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50

Sleva

Sleva od 0 %
do 50 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Povrch
Protiksluznost

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938