Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Obklady a dlažbyDlažbyDlažba imitace mramoru

Dlažba imitace mramoru

Potřebujete poradit?

Dlažba imitace mramoru

Nabízíme keramickou dlažbu imitující mramor. Keramika na rozdíl od originálu je cenově dostupnější alternativou. Již v dávných dobách byl mramor ceněn pro svoji pevnost a dokonalé estetické vlastnosti. Mramor byl velmi ceněným materiálem pro sochaře již od starověku. Díky své rozmanité struktuře a barevnosti se používá k dekorativním účelům dodnes. Vybrali jsme pro Vás keramické dlaždice, které svým povrchem dokonale napodobují texturu, barvu a strukturu přírodního mramoru. Dlažba je charakteristická teplými odstíny béžové barvy a dodá tak Vašemu interiéru přirozený vzhled a nadčasovou luxusní atmosféru.

Výhody keramické dlažby imitující mramor

  • Mramor není příliš vhodný na podlahy. Keramické dlaždice vynikají svojí odolnosti i stupněm otěruvzdornosti.
  • Keramické dlaždice jsou lisovány a páleny v pecích při vysokých teplotách. Splňují náročné hygienické požadavky.
  • Dlaždice vynikají minimální nasákavostí pod 0,5% a jsou mrazuvzdorné. Pravděpodobnost poškození dlaždice je minimální.
  • Keramika je odolná vůči acidobazickým reakcím. Mramor je z 95% složen z vápence, který může reagovat s běžnými čistícími prostředky.
Doporučujeme pro Vaši inspiraci:

Cena od 119
do 2 189
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch
Protiksluznost

Stránka 1 z 11

Cena

Od 119
do 2 189
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50
50-60
60-70

Sleva

Sleva od 0 %
do 70 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Povrch
Protiksluznost

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938