Nacházíte se zde:Úvodní stránka > OBKLADY A DLAŽBYDlažbyDlažba imitace mramoru

Dlažba imitace mramoru

Dlažba imitace mramoru

Nabízíme keramickou dlažbu imitující mramor. Keramika na rozdíl od originálu je cenově dostupnější alternativou. Již v dávných dobách byl mramor ceněn pro svoji pevnost a dokonalé estetické vlastnosti. Mramor byl velmi ceněným materiálem pro sochaře již od starověku. Díky své rozmanité struktuře a barevnosti se používá k dekorativním účelům dodnes. Vybrali jsme pro Vás keramické dlaždice, které svým povrchem dokonale napodobují texturu, barvu a strukturu přírodního mramoru. Dlažba je charakteristická teplými odstíny béžové barvy a dodá tak Vašemu interiéru přirozený vzhled a nadčasovou luxusní atmosféru.

Výhody keramické dlažby imitující mramor

  • Mramor není příliš vhodný na podlahy. Keramické dlaždice vynikají svojí odolnosti i stupněm otěruvzdornosti.
  • Keramické dlaždice jsou lisovány a páleny v pecích při vysokých teplotách. Splňují náročné hygienické požadavky.
  • Dlaždice vynikají minimální nasákavostí pod 0,5% a jsou mrazuvzdorné. Pravděpodobnost poškození dlaždice je minimální.
  • Keramika je odolná vůči acidobazickým reakcím. Mramor je z 95% složen z vápence, který může reagovat s běžnými čistícími prostředky.
Doporučujeme pro Vaši inspiraci:

Cena od 209
do 2 749
Dostupnost
Zboží skladem dodáváme obvykle do 2 pracovních dnů. Dostupnost na dotaz pro vás předem ověříme u výrobce. Zboží na objednávku dodáváme v uvedených dodacích lhůtách.
Typy produktů
Obklady a dlažby vystavujeme v prodejně v Rychnově nad Kněžnou.
Druh
Mrazuvzdornost
Vlastnost keramických obkladů a dlaždic, která určuje fyzickou odolnost vůči několika změnám teploty (zmrazení a rozmrazení). Dlaždice jsou odolné proti dlouhodobému působení mrazu a povětrnostním vlivům. Vlastnost umožňuje použití dlaždic venku nebo na místech, kde teplota pravidelně klesá pod 0 °C. Mrazuvzdornost je silně spojena s minimální absorpcí vody keramického výrobku.
Určení
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
V případě požadavku na přesnou tloušťku materiálu, nás kontaktujte. Tloušťku dlažby Vám na dotaz před objednáním ověříme v aktuální skladové zásobě. Tloušťka je proměnná v závislosti na změně výrobní technologie výrobce.
Značka
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým nebo mechanicky leštěným povrchem.
Povrch
Povrch obkladu nebo dlažby souvisí s unikátní technologií výrobce. Stále novější technologie výroby umožňují dosáhnout ohromujících detailů. Hodnoty parametru jsou pouze orientační. Doporučujeme se s produktem seznámit v prodejně.
Protiskluznost
Vlastnost povrchu dlaždic, která určuje vhodnost jejich použití pro stanovené prostory a zajišťuje bezpečný pohyb osob. Hodnoty třídy protiskluznosti dle normy
  • DIN 51130 (R9, R10, R11, R12, R13)
  • DIN 51097 (A, A+B, A+B+C).

Stránka 1 z 8

Cena

Od 209
do 2 749
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50
Typy produktůObklady a dlažby vystavujeme v prodejně v Rychnově nad Kněžnou.
Druh
Určení
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Značka

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938