Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Volná místa

Volná místa

Gres - volná pracovní místa

Odborný prodejní poradce

Pracovní pozice je vhodná pro absolventy.

ZadavatelGRES společnost s ručením omezeným, IČO: 60111879
Místo výkonu práceRychnov nad Kněžnou, Jiráskova 4, PSČ 51601
Komu se hlásitPetra Brandejsová, vedoucí maloprodeje, tel. +420 603 169 695, email: p.brandejsova@gres.cz
SměnnostForma krátkého a dlouhého týdne
Typ pracovního vztahuPráce na plný úvazek
Typ smluvního vztahuPracovní smlouva
Délka pracovního vztahuNa dobu určitou
Minimální stupeň vzděláníVzdělání s obchodím nebo ekonomickým zaměřením
Požadované jazykyČeština (výborná)
Doba zaměstnáníNástup možný ihned
Mzdové rozpětíod 25 000 až 35 000 Kč / měsíc
BenefityBonusy/prémie, stravenkový paušal, firemní akce
Poznámka k volnému místuPro rozšíření našeho týmu přijmeme kolegu.

Nabízíme:
  • po zapracování finanční růst až 35 000,- Kč
  • výkon práce na prodejně v Rychnově nad Kněžnou
  • zázemí silné, stabilní, rodinné firmy
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Požadujeme:
  • pozitivně naladěný člověk schopný pracovat v týmu
  • prodejní a komunikační dovednosti podmínkou
  • vzdělání s obchodním nebo ekonomickým zaměřením
  • praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • ochota učit se novým věcem
  • znalost práce na PC
Hlavní náplň práce:
  • přímý prodej zákazníkům v moderním vzorkové prodejně
  • nepřetržité udržování odbornosti
  • vytváření cenových nabídek, objednávek, vystavování faktur a prodejek
  • péče o vzorkovnu
Gres skladník

Skladník - řidič dodávky, obsluha vzv

Komu se hlásitMilan Koblása, jednatel, tel. +420 603 506 543, email: info@gres.cz
SměnnostJednosměnný provoz, forma krátkého a dlouhého týdne
Minimální stupeň vzděláníVzdělání není podstatné
Požadované dovednostiŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Doba zaměstnáníod 9.8.2019
Mzdové rozpětíod 25 000 do 30 000 Kč / měsíc
BenefityPříspěvek na stravenky, firemní akce
Poznámka k volnému místuMáme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího parťáka.
Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás.

Náplň práce:
  • Každodenní manipulace s břemeny 10 až 25 kg (dlažba, koupelnová keramika, koupelnové skříňky)
  • Vykládky a nakládky kamionů
  • Výdej a příjem zboží
  • Úklid skladu
Požadujeme:
  • Týmového ducha a ukončené vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení a dochvilnost
  • Vstřícnost a příjemné vystupování
  • Spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci
  • Znalosti v oboru vítány
  • Dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • Ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu – (základní mzda + osobní ohodnocení)
  • Práce formou krátkého a dlouhého týdne
  • Zázemí stabilní české rodinné a prosperující firmy
  • Úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů
  • Příspěvek na stravné
  • Nástup možný ihned

Kontakt

Milan Koblása, tel. 603 506 543, email: info@gres.cz

Prodejna a sklad v Rychnov nad Kněžnou

Gres obklady a dlažby - prodejna

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny.

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938