Nacházíte se zde:Úvodní stránka > 3D návrhyPodklady pro zpracování

Podklady pro zpracování grafického návrhu koupelny

Vybrané obklady, dlažby a zařizovací předměty

Grafický návrh koupelny a jeho vizualizace se vytváří pro konrétní kolekce obkladů a dlažeb. Proto je důležité mít konkrétní obklady a dlažbu vybranou. Ideálním řešením je výběr obkladů, dlažby a zařizovacích předmětů přímo u nás na prodejně za asistence odborného prodejce, který s výběrem poradí.

Náčrtek nebo stavební plán

Součástí stavebního plánu nebo náčrteku místnosti musí být všechny rozměry. Konkrétně se jedná o rozměry stěn, výšku stropu, rozměry oken a dveří. Pro okna a dveře musí být uvedena vzdálenost od rohu místnosti, u oken také výška parapetu nad zemí. Pokud místnost obsahuje niky a přizdívky, je třeba uvézt i jejich rozměry a výšku. Pro správné rozvržení koupelny podle vašich představ je třeba do náčrtku nebo stavebního plánu zakreslit přívody vody a odpadů pokud jsou již dané, nebo plánované rozmístění zařizovacích předmětů.

Příklad:

Řez místností v případě podkrovní koupelny

V případě, že místnost je v podkroví, je třeba přiložit k náčrtku nebo stavebnímu plánu také řez místností. V tomto řezu musí být znázorněna šikmina a její rozměry. Jedná se hlavně o délku šikminy, výšku zdi pod šikminou a výšku stropu v místnosti.

Vzor řezu podkrovní místnosti s potřebnými rozměry šikminy:

Vzor řezu podkrovní místnosti s potřebnými rozměry


Objednat 3D grafický návrh


Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938