Nacházíte se zde:Úvodní stránka > ZnačkyCeramika Paradyž

Obklady Paradyz

Potřebujete poradit?

Obklady Paradyz
Obklady Paradyz
to je 25 let zkušeností v návrhu, výrobě a distribuci keramických obkladů a dlažby v nejvyšší kvalitě. Široká nabídka keramických obkladů, dobrá znalost očekávání zákazníků a dynamicky vývoj distribučních kanálů zahrnující především polský trh a dalších 40 zemí, napomohli výrobci Ceramika Paradyz dosáhnout uznání a důvěru zákazníků po celém světě. Dynamický růst společnosti měl hlavní vliv na současnou pozici na polském trhu s keramickými obklady. Paradyz je jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažby na polském trhu.

Obklady Paradyz

Keramické obklady Paradyz

Výrobcem byl vytvořen souvislý a rozpoznatelný styl, který je charakterizován inovativním designem, důrazem na detaily a širokou nabídkou kompletních kolekcí stěn a podlah a dekorativních prvků v mnoha formátech. Proto zákazníci po celém světě získávají možnost navrhout svoje bydlení podle svých individuálních potřeb. Mezi zákazníky patří lidé, kteří oceňují krásu, přirozenost a vysokou kvalitu výrobků. Byly vytvořeny vzory, které pomáhají zákazníkům vyjádřit se a učinit jejich domov příjemný, funkční a nádherný. Široká nabídka produktů, od mozaiky až po velké keramické dlaždice, se používá jak v individuálních bytových a průmyslových budovách, tak i v prestižních investičních projektech.

Obklady Paradyz 2

Výrobce keramických obkladů Paradyz nabízí design světové úrovně a inovativní výrobní technologie. Za poslední dvě desetiletí Paradyz zavedl řadu nových řešení, která pomohla představit odvážné a inovativní nápady pro komplikované modely a struktury. Mrazuvzdorné glazované dlaždice, rektifikované dlaždice, lisované mozaiky a inovativní plnohodnotný program pro dlažby klinker doplněné o schodišťové stupnice. V roce 2008 jako jediný výrobce v Polsku a jedním z mála na celém světě zavedli inovativní technologii dekoračních dlaždic založených na digitálním tisku. Nyní je Paradyz schopen vyzdobit všechny dlaždice s jakýmkoli grafickým designem, čímž dává zákazníkům tu nejvyšší kvalitu designu. Díky neustálé modernizaci výrobních linek dokáže výrobce Paradyz uspokojit tvůrčí vizi všech zákazníků.

Vyběr kvalitních obkladů Paradyz

Cena od 15
do 2 047
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch
Protiksluznost

Stránka 1 z 87

Cena

Od 15
do 2 047
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50
50-60
60-70

Sleva

Sleva od 0 %
do 70 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Povrch
Protiksluznost

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938