Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Obklady a dlažbyDlažbyDlažba imitace kovu

Dlažba imitace kovu

Potřebujete poradit?

Dlažba imitace kovu

Keramická dlažba imitující kovové materiály

Dlažba Lamiera od Ceramiky Paradyz. Dlažba imitující kov. Lamiera je určena pro příznivce moderního industriálního designuDlažba Lamiera vyniká svým metalickým povrchem a mnoha detaily, které vytvoří mimořádnou atmosféru nejen v interiéru. Může být použita na podlahách v bytě, obývacím pokoji, chodbě, kuchyni nebo na terase. Dlažba je mrazuvzdorná a lze ji využít i jako fasádní obklad domu. Lamiera zdůrazní homogenní povahu otevřeného prostoru podkroví (nejzajímavější efekt bude dosažen ve dvoupatrových místnostech). Metalický povrch keramických dlaždic imitujících kov je zdoben hnědými, šumivými tóny, které vytvářejí zajímavé světelné efekty.

Výhody keramické dlažby imitující kov:

  • Dokonalá imitace kovového materiálu.
  • Dostupná alternativa za umělecké betonové stěrky. Dlažba je vhodná na stěnu obývacího pokoje.
  • Zajímavý metalický povrch.
  • Dlažba je určena do vlhkého prostředí. S výhodou ji použijete v koupelně nebo kuchyni místo pravého kovu.
  • Mrazuvzdorná dlažba vhodná na venkovní terasy.
  • Dlažbu je možné využít jako fasádní obklad domu.
  • Protiskluznost R9.
  • Moderní velkoformátová dlažba s rektifikovanou hranou.

Cena od 499
do 761
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Vlastnost keramických obkladů a dlaždic, která určuje fyzickou odolnost vůči několika změnám teploty (zmrazení a rozmrazení). Dlaždice jsou odolné proti dlouhodobému působení mrazu a povětrnostním vlivům. Vlastnost umožňuje použití dlaždic venku nebo na místech, kde teplota pravidelně klesá pod 0 °C. Mrazuvzdornost je silně spojena s absorpcí vody keramického výrobku.
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým nebo mechanicky leštěným povrchem.
Povrch
Povrch obkladu nebo dlažby souvisí s unikátní technologií výrobce. Stále novější technologie výroby umožňují dosáhnout ohromujících detailů. Hodnoty parametru jsou pouze orientační. Doporučujeme se s produktem seznámit v prodejně.
Protiskluznost
Vlastnost povrchu dlaždic, která určuje vhodnost jejich použití pro stanovené prostory a zajišťuje bezpečný pohyb osob. Hodnoty třídy protiskluznosti dle normy
  • DIN 51130 (R9, R10, R11, R12, R13)
  • DIN 51097 (A, A+B, A+B+C).

Stránka 1 z 1

Cena

Od 499
do 761
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50

Sleva

Sleva od 0 %
do 50 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938