Nacházíte se zde:Úvodní stránka > O nás

O nás

Jsme významný velkoobchodní distributor keramických obkladů a dlažby v ČR. Jsme česká rodinná firma s tradicí obchodu od roku 1994. Zpočátku jsme se zabývali obchodem pouze s českým výrobcem keramiky RAKO. V současné době přímo zastupujeme pro ČR několik prestižních výrobců obkladů a dlažby ze zahraničí. Především distribujeme výrobky Ceramiky Paradyz, Cerrad, Opozcno, Cersanit, Ceramika Bianca, Ceramika Konskie, Ceramika Gres, Ceramika Nowa Gala.

Klademe důraz na:
Disponujeme moderní prodejnou o rozloze 800 m2 s vyškoleným personálem a řídíme se heslem „spokojený zákazník náš cíl“. Velkou podporou je značné skladové zázemí a vlastní nákladní doprava, kterou zásobujeme 150 koupelnových center po celé ČR. Určitě každého překvapí široký sortiment vystavených koupelen v naší prodejně a následně i příznivé ceny.


Gres prodejna obklady a dlažby v Rychnově nad Kněžnou
 

Certifikáty a ocenění


Ceramika Paradyz - certifikát firma GRESRAKO - certifikát firma GRES

 

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938