Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Obklady a dlažbyDlažbyDlažba do technické místnosti

Dlažba do technické místnosti

Potřebujete poradit?

Nabízíme keramickou vysoce slinutou dlažbu do dílny, do garáže, chodby, na schody, do výrobní haly. Dále technickou dlažbu můžete využít jako mrazuvzdornou dlažbu do sklepa. Povrch dlaždice je velmi praktický. Styl "sůl a pepř", jak se mnohdy označuje typycký povrch technické dlaždice, zjednodušuje údržbu. Zrnka písku, štěrku a další případné nečistoty jsou na podlaze neviditelné.

V technických místností, kde se předpokládá možné poškození podlahy, je nezbytné použít speciální odolné keramické dlažby. Dlažby určené do technické místnosti jsou velmi tvrdé. Povrch keramické dlaždice je neglazovaný a nepodléhá opotřebení. Z velké části také bývají vyrobeny s vyšším stupněm protiskluznosti R9-11, aby při rozlití tekutiny nehrozilo nebezpečí úrazu.

Dlažba do sklepa

Cena od 39
do 1 119
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch
Protiksluznost

Stránka 1 z 11

Cena

Od 39
do 1 119
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50

Sleva

Sleva od 0 %
do 50 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Povrch
Protiksluznost

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938