Nacházíte se zde:Úvodní stránka > OBKLADY A DLAŽBYDlažba 2 cmVenkovní dlažba 2 cm

Venkovní dlažba 2 cm

Venkovní dlažba 2 cm

Masivní keramické dlaždice 2 cm. Moderní dlažba do zahrady.

Nabízíme venkovní dlažbu o tloušťce 2 cm. Dlažba je vyrobena z masivní slinuté keramiky vypálené v peci při tisících stupních. 

V nabídce jsou formáty 59,8 x 59,8 x 2 cm s rektifikovanou hranou. Dlažba je vyrobena se zabroušenou hranou pro následnou pokládku s minimální spárou. Docílíte efektu rovnoměrného povrchu terasy. Dlaždice se vyznačují snadnou montáží a demontáží.

Dlažba určena na terasu. Možnost položit dlaždice na betonový zpevněný základ a využít pokládku na stavitelné terče. Dlažbu není nutné lepit k podkladovému betonu.

Dlažba je určena do zahrady. Vhodnou skladbou dlaždic vytvoříte zajímavou zahradní architekturu. Samotné dlaždice mohou být položeny volně na trávu, štěrk nebo písek. Bez nutnosti použití stavební chemie.

Dlažba je určena pro exteriéry a venkovní plochy. Dlažbu umístíte do zahrady, na terasy, na cesty ke garážím, pro hotelové terasy nebo zahrádky u restaurace. Typickým použítím je zahradní architektura.

Keramická dlažba vyniká vysokými technickými parametry. Dlaždice o tloušťce 2 cm vyniká odolností proti vysokým a nízkým teplotám, vysoký stupeň protiskluznosti R11, odolnost glazovaného povrchu PEI 4. Dlažbu není nutné pravidelně impregnovat. Povrch dlaždice je ošetřen glazurou a celé tělo keramické dlaždice je vypáleno v peci při tisících stupňích. Dlažbu snadno vyčistíte běžným úklidem, který provádíte běžnými čistícími prostředky v interiéru.

Povrch dlaždice narozdíl od betonové dlažby není pórovitý. Povrch keramické dlaždice je uzavřen glazurou. Dlažbu není nutné pravidelně impregnovat drahými prostředky. Venkovní keramická dlažba 2 cm nikdy nezaroste mechem, netrpí na výkvěty, nezmění barvu a neztratí odolnost povrchu. Dlaždice neztrácí časem na své kvalitě.

Dlažba imitující kámen. Povrch dlaždice charakterizují jemné odstíny šedé, typické pro přírodní skály. Tónovaný vzhled připomíná horskou cestu. Venkovní dlažba 2 cm je určena pro nadšence do moderního bydlení inspirovaného přírodou.

Cena od 369
do 1 338
Dostupnost
Zboží skladem dodáváme obvykle do 2 pracovních dnů. Dostupnost na dotaz pro vás předem ověříme u výrobce. Zboží na objednávku dodáváme v uvedených dodacích lhůtách.
Typy produktů
Obklady a dlažby vystavujeme v prodejně v Rychnově nad Kněžnou.
Druh
Mrazuvzdornost
Vlastnost keramických obkladů a dlaždic, která určuje fyzickou odolnost vůči několika změnám teploty (zmrazení a rozmrazení). Dlaždice jsou odolné proti dlouhodobému působení mrazu a povětrnostním vlivům. Vlastnost umožňuje použití dlaždic venku nebo na místech, kde teplota pravidelně klesá pod 0 °C. Mrazuvzdornost je silně spojena s minimální absorpcí vody keramického výrobku.
Určení
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
V případě požadavku na přesnou tloušťku materiálu, nás kontaktujte. Tloušťku dlažby Vám na dotaz před objednáním ověříme v aktuální skladové zásobě. Tloušťka je proměnná v závislosti na změně výrobní technologie výrobce.
Značka
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým nebo mechanicky leštěným povrchem.
Povrch
Povrch obkladu nebo dlažby souvisí s unikátní technologií výrobce. Stále novější technologie výroby umožňují dosáhnout ohromujících detailů. Hodnoty parametru jsou pouze orientační. Doporučujeme se s produktem seznámit v prodejně.
Protiskluznost
Vlastnost povrchu dlaždic, která určuje vhodnost jejich použití pro stanovené prostory a zajišťuje bezpečný pohyb osob. Hodnoty třídy protiskluznosti dle normy
  • DIN 51130 (R9, R10, R11, R12, R13)
  • DIN 51097 (A, A+B, A+B+C).

Stránka 1 z 7

Cena

Od 369
do 1 338
0-10
10-20
20-30
30-40
Druh
Určení
FormátJmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Značka

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938