Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Obklady a dlažbyDlažba 2 cmVenkovní dlažba 2 cm

Venkovní dlažba 2 cm

Potřebujete poradit?

Venkovní dlažba 2 cm

Masivní keramické dlaždice 2 cm. Moderní dlažba do zahrady.

Nabízíme venkovní dlažbu o tloušťce 2 cm. Dlažba je vyrobena z masivní slinuté keramiky. V nabídce jsou formáty 59,8 x 59,8 x 2 cm s rektifikovanou hranou. Dlažba je vyrobena se zabroušenou hranou pro následnou pokládku s minimální spárou. Docílíte efektu rovnoměrného povrchu terasy. Dlaždice se vyznačují snadnou montáží a demontáží. Dlažba je určena do zahrady a dlaždice mohou být položeny volně na trávu, štěrk nebo písek. Další možností je položit dlaždice na terče. Keramická dlažba vyniká vysokými technickými parametry. Dlaždice o tloušťce až 2 cm, odolnost proti vysokým a nízkým teplotám, vysoký stupeň protiskluznosti R11, odolnost glazovaného povrchu PEI 4. Dlažba je určena pro exteriéry a venkovní plochy. Dlažbu umístíte do zahrady, na terasy, na cesty ke garážím, pro hotelové terasy nebo restaurace.  Dlažba imitující kámen. Povrch dlaždice charakterizují jemné odstíny šedé, typické pro přírodní skály. Tónovaný vzhled připomíná horskou cestu. Venkovní dlažba 2 cm je určena pro nadšence do moderního bydlení inspirovaného přírodou.

Cena od 351
do 1 138
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch

Stránka 1 z 2

Cena

Od 351
do 1 138
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50

Sleva

Sleva od 0 %
do 50 %

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938

Položky označené * je nutné vyplnit.