Nacházíte se zde:Úvodní stránka > KlinkerKlinker obkladyKeramické fasádní obkladové pásky 24,5x6,5

Keramické fasádní obkladové pásky 24,5x6,5

Potřebujete poradit?

Obkladové fasádní pásky

Nabízíme fasádní keramické obkladové pásky klinker na fasády domů. Dodejte vašemu domu přirozený vzhled z klasické červené pálené hlíny. Obkladové fasádní pásky vystavujeme v prodejně v Rychnově nad Kněžnou.

Výhody keramických fasádních obkladových pásků

  • Mrazuvzdornost. Výborná odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Keramické fasádní obkladové pásky jsou mrazuvzdorné. Jsou charakteristické nízkou nasákavostí keramického materiálu v rozsahu 0,5 až 3 %.
  • Výborná odolnost vůči zvýšené vlhkosti vzduchu a výrazným teplotním výkyvům. Venkovní mrazuvzdorné obklady nezmění ani intenzivní sluneční záření. Obklady budou na fasádě stále jako nové.
  • Vysoká odolnost vůčí opotřebení. Klinkerové keramické obklady jsou velmi tvrdé a odolné na poškození. Obklady není lehké rozdrtit ani poškrábat.
  • Keramické glazované obklady se snadno udržují, zvýšená odolnost na čistící prostředky.
  • Široká nabídka různých barev (odstíny hnědé, červené), tvarů, povrchů, imitace přírodních materiálů. Povrchy glazované i čistě bez glazury - natural.

Cena od 199
do 829
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Odolnost (PEI)
Parametr PEI specifikuje třídu odolnosti proti otěru povrchu glazovaných keramických dlaždic. Glazované dlaždice se dělí na různé třídy odolnosti. PEI 5 je nejvyšší třída odolnosti glazury. GP = slinutá dlažba. Obklady na stěnu nejsou na otěruvzdornost testovány.
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým povrchem.
Povrch

Stránka 1 z 3

Cena

Od 199
do 829
0-10
10-20
20-30
30-40
40-50

Sleva

Sleva od 0 %
do 50 %
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Síla / Tloušťka
Značka
Umístění
Povrch

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938