Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Jak vybrat obklady do interiéruEkonomický přístup při návrhu vašeho interiéru

Ekonomický přístup při návrhu vašeho interiéru


Hlavní myšlenka ekonomického přístupu při návrhu interiéru je dosáhnout optimálního účinku s minimálními náklady. Při nákupu keramických obkladů a dlažby lze ušetřit. Nabízíme vám službu 3D grafické návrhy koupelen. Designér, který připraví grafický návrh koupelny s využitím již vybrané kolekce obkladů a dlažby, vám pomůže při výpočtu správného množství obkladů. Představí vám výslednou sumarizaci potřebného množství pro každou navrhovanou místnost.


Grafický návrh koupelny - plánek, nákres


Prostřednictvím CAD programu pro návrh interiéru vám designér může rychle připravit vizualizaci koupelny, kuchyně, obývacího pokoje nebo kompletního interiéru. Následně v programu sestaví a vypočte potřebné množství materiálu pro následné zpracování objednávky.

Vzory pokládky keramických dlaždic imitující dřevo a výpočet spotřeby.

Vzor pokládky keramických dlaždic


Přestože je kalkulace poměrně přesná doporučujeme nakoupit o 5 - 10% více materiálu s ohledem na prořez při pokládce a možné nepřesné měření při zadávání projektu. Je nezbytné si uvědomit důležitost předaných podkladů s rozměry místnosti. Výpočet spotřeby v CAD programu je odvozen od vstupního zadání správných rozměrů místnosti. Spotřebu materiálu vždy konzultujte s realizační firmou.

Vzory pokládky keramických dlaždic imitující přírodní materiály a výpočet spotřeby.

Vzor pokládky keramických dlaždic imitujících přírodní materiály


Doporučujeme nakoupit větší množství obkladů a dlažby než je spočteno v projektu. Pro případ, že za několik let po pokládce, budete potřebovat tytéž dlaždice pro opravu podlahy z důvodu mechanického poškození. Výroba kolekce obkladů a dlažby může být ukončena a odstraněna z prodeje. Nebo již neseženete dlaždice ze stejné výrobní dávky. Dlaždice se mohou lišit v odstínovém kolísání glazury. Proto uskladnění několika dalších kusů dlaždic pro případně budoucí opravy v interiéru se vyplatí.Kam dál a co by vás mohlo zajímat:

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938