Nacházíte se zde:Úvodní stránka > ZNAČKYCeramika ParadyžKuchyněAbrila/Purio - kuchyně

Obklady do kuchyně Abrila/Purio

S obklady Abrila / Purio uzavřete v kuchyni nejkrásnější vzpomínky z navštívených míst z celého světa! Na jednom místě budete ohromeni mimořádnými, jemnými rostlinami a v jiném obdivovat kosmopolitní styl města. Módní lesklé barvy, Bianco a Grafit doplňují energetické dekorace ve futuristickém stylu s pruhy a tečkami. Kolekce nabízí i zdobené keramické dekorace s květinovou výzdobou a jako celek působí téměř éterickou krásou.

Obklady do kuchyně - Abrila / Purio

 

Cena od 375
do 469
Dostupnost
Typy produktů
Druh
Mrazuvzdornost
Vlastnost keramických obkladů a dlaždic, která určuje fyzickou odolnost vůči několika změnám teploty (zmrazení a rozmrazení). Dlaždice jsou odolné proti dlouhodobému působení mrazu a povětrnostním vlivům. Vlastnost umožňuje použití dlaždic venku nebo na místech, kde teplota pravidelně klesá pod 0 °C. Mrazuvzdornost je silně spojena s absorpcí vody keramického výrobku.
Určení
Formát
Jmenovitý formát obkladů a dlažby. Přesný rozměr produktu zjistíte v detailu produktu. Uvedené hodnoty jsou pro filtr zjednodušeny.
Síla / Tloušťka
Tloušťku dlažby Vám na dotaz ověříme v aktuální skladové zásobě. Tloušťka je proměnná v závislosti na změně výrobní technologie výrobce.
Značka
Rektifikace
Rektifikace je mechanický proces broušení hrany dlaždice nebo obkladu do pravého úhlu. Přesnost zabroušení hrany dosahuje ± 0,2 mm. Rektifikace umožňuje pokládku dlažby nebo obkladu s minimální spárou od 2 mm.
Lesk
Produkty jsou charakteristické vysokým lesklým nebo mechanicky leštěným povrchem.

Stránka 1 z 1

Cena

Od 375
do 469
0-10
10-20
20-30
30-40

Vystavujeme pro Vás obklady a dlažby, kompletní koupelny

U nás si vyberete. V prodejně vystavujeme širokou nabídku keramických obkladů a dlažby. Víme, že Váš čas je drahý, proto Vám nabízíme možnost sjednat si termín pro návrh kompletní koupelny. Ve sjednanou hodinu se Vám bude věnovat náš odborný prodejce a pomůže Vám společně sestavit Váš návrh koupelny. 

Máte dotaz? Napište nám

Nebo volejte (+420) 494 377 938